👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت دوقطبی شدن برندها چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت دوقطبی شدن برندها چیست

پاورپوینت دوقطبی شدن برندها چیست شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

4005/475 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت دوقطبی شدن برندها چیست

پاورپوینت دوقطبی شدن برندها چیست شامل 24 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

پیتر فیسک، فیزیکدان هسته ای، پس از سالها مطالعه و کار در حوزه ی مارکتینگ، کتاب پرورش نبوغ بازاریابی را نوشت. این اندیشمند بزرگ کوشیده است مفاهیم و استعاره های فیزیک را در ادبیات بازاریابی وارد سازد و به این طریق درک بهتری از واقعیتهای دنیای کسب و کار و بازاریابی را برای مخاطبان هدف سبب شود.

یکی از این استعاره ها، دوقطبی شدن برندهای بزرگ است.

فیسک با نگاهی عمیق به رفتار بشر در دنیای مدرن و با رویکرد ساده سازی و ساده گویی، نحوه ی برخورد انسانها با برندها را نشان می دهد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

دوقطبی شدن برندها چیست؟

دوقطبی شدن برندها و اصول ادراک

اهمیت دوقطبی شدن برند برای صاحبان برندها

پایان

عنوان :  دوقطبی شدن برندها چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق قیمت گذاری 40 صفحه دانلودپروژه کارآموزی پست برق رشته برق قدرت ارائه روشی تلفیقی جهت ارزیابی عملکرد و کارایی شرکت های گاز بررسی متالوژیك عیوب جوشكاری پاورپوینت تحلیل طراحی داخلی واحد اداری دفتر Akamai