👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت شرکت مختلط غیرسهامی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت شرکت مختلط غیرسهامی

پاورپوینت شرکت مختلط غیرسهامی شامل 19 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

19

حجم

4153/489 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت شرکت مختلط غیرسهامی

پاورپوینت شرکت مختلط غیرسهامی شامل 19 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

«شرکتی است که برای امور تجارتی تحت اسم مخصوص، بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود بدون انتشار سهام تشکیل می‌گردد. در این شرکت، شریک ضامن، مسئول کلیۀ قرضهائی است که ممکن است علاوه بر دارایی شرکت حاصل شود و مسئولیت شریک با مسئولیت محدود تا میزان سرمایه‌ای است که در شرکت، سرمایه‌گذاری کرده یا خواهد کرد. به دنبال نام این شرکت باید عبارت «شرکت مختلط» و حداقل نام یکی از شرکاء ضامن قید گردد».

(ماده 141قانون تجارت)

این نوع شرکت اصولاً به وسیله دو دسته اشخاص تشکیل می‌شود:

دسته اول؛ کسانی هستند که سرمایه داشته و قصد سرمایه‌گذاری تجاری دارند، لکن به امور تجاری آگاه نیستند.

دسته دوم؛ کسانی هستند که سرمایه ندارد ولی به امور تجاری آگاهی کامل دارند و نمی‌خواهند به عنوان کارمند سرمایه‌داران کار کنند، بلکه می‌خواهند برای خودشان کار کنند.

این دو دسته می‌توانند با توافق یکدیگر، شرکت مختلط سهامی تشکیل دهند که شرکاء دسته اول دارای مسئولیت محدود و شرکاء دسته دوم دارای مسئولیت نامحدود و تضامنی بوده، اداره شرکت نیز بر عهده آن‌ها خواهد بود.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

وضعیت حقوقی شرکاء

حدود مسئولیت شرکای ضامن

تشکیل شرکت مختلط غیرسهامی

ارگان اداره کننده شرکت

ارگان تصمیم گیرنده

آثار ورشکستگی شرکت مختلط غیرسهامی

پایان

عنوان : شرکت مختلط غیرسهامی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 19

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

جزوه ریاضی پیشرفته (تبدیل انرژی) تشریح مبانی زیرساخت مدیریت دانش پاورپوینت فصل یازدهم کتاب مبانی اقتصاد سنجی گجراتی ترجمه ابریشمی با موضوع ناهمساني واريانس پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی محله Providence استرالیا پاورپوینت سيستم هاي اطلاعات مديريت