👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تجارت الکترونیک چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تجارت الکترونیک چیست

پاورپوینت تجارت الکترونیک چیست شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

35

حجم

4365/302 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تجارت الکترونیک چیست

پاورپوینت تجارت الکترونیک چیست شامل 35 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

این روز‌ها هرکسی که در شهر‌های بزرگ زندگی ‌می‌کند دغدغه‌های بسیاری دارد و به اصطلاح آن‌قدر سرش شلوغ است که وقت کافی برای رفتن به بازار و خرید اجناس مورد نیاز خود ندارند. دلایل زیادی برای اینکه شهروندان از خانه خود بیرون نروند وجود دارد، رشد شهرهای بزرگ و افزایش جمعیت و در پی آن شلوغی و ترافیک همگی نقش پررنگی در افزایش محبوبیت فروشگاه‌های اینترنتی داشته‌اند.

شکل‌گیری این کسب‌و‌کارها بر اساس نیاز مشتریان باعث شده تا آینده تجارت الکترونیک را بسیار روشن بدانیم و مطمئنا سرعت رشد تجارت‌های آنلاین روز‌به‌روز بیشتر خواهد شد. از این رو تجارت الکترونیک و اقتصاد اینترنتی مثل یک داروی معجزه‌آسا عمل می‌کند و علاوه بر کمک به شهروندان در جهت رفاه بیشتر زندگی‌شان،  فرصت‌های بی نظیری را پیش‌روی کارآفرینان کشور قرار داده است. «تجارت الکترونیک» پدیده‌ای که به سرعت درحال فراگیر شدن است وتوانسته امکانات فوق‌العاده‌ای را در اختیارمان بگذارد. در این مبحث می‌خواهیم تجارت الکترونیک را بهتر بشناسیم و با مزایا و معایبش آشنا شویم.

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تجارت الکترونیک چیست ؟

تاریخچه تجارت الکترونیک

انواع تجارت الکترونیک

شروع  یک تجارت اینترنتی

چگونه وارد تجارت آنلاین شویم؟

بررسی کامل مزایا و معایب تجارت الکترونیک

معایب تجارت الکترونیک

جمع‌بندی

پایان

عنوان : تجارت الکترونیک چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 35

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

دانلودکار آموزی کارخانه پشم گزارش الزامات و شاخصهای توسعه شهری پایدار و نقش برنامه ریزان شهری در این عصر پروژه کارشناسی رشته علوم تربیتی با عنوان بررسی عوامل موثر بر بزهکاری اطفال و نوجوانان (تهران 1387) پاورپوینت تحلیل ساختمان پورتلند مایکل گریوز پاورپوینت بررسی سیستم های عامل