👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اثبات وجود خدا

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اثبات وجود خدا

پاورپوینت اثبات وجود خدا شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

32

حجم

4161/829 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اثبات وجود خدا

پاورپوینت اثبات وجود خدا شامل 32 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

سر سلسله تمام معتقدات دینی ایمان به خداست، در کلمات حضرت امیر هست که فرموده، اول الدین معرفته، پایه دین و ریشه دین خداشناسی است. در قرون جدید در اروپا یک تفکری بوجود آمده است که؛ نه خدا را انکار می کنند و نه مسائله اثبات خدا را قابل حل می دانند، می گویند که بشر نه قادر است وجود خدا را اثبات کند و نه قادر است وجود خدا را نفی کند. اینها هم به منطق الهیون اعتراض می کنند و هم به منطق مادیون اعتراض می کنند، و می گویند که ابزار تحقیق چنین چیزی به بشر داده نشده است، تنها ابزاری که به بشر برای تحقیق داده شده است حواس می باشد که با حواس فقط می تواند محسوسات را تحقبق کند و کیفیت آنها را بیان کند. ولی ماوراء محسوسات از قلمروی تحقیق بشر خارج است و نمی تواند آنها را اثبات کند. در مقابل این افراد الهیون و مادیون قرار گرفته اند، که مادیون می گویند که اصلا ماوراء الطبیعه ای وجود ندارد هر چه هست ماده است، و غیر ماده پوچ می باشد. ولی الهیون قائل هستند که؛ علاوه بر ماده ماوراءالطبیعه ای هم وجود دارد که به آنها مجردات می گویند و افکار کسانی که قائل به ماده محض می باشند و یا کسانی که حوزه مدرکات و قلمرو ادراکات انسان را محدود به حواس می دانند و می گویند که هر چیز غیر محسوس غیر قابل تحقیق است را باطل و غلط می داند و راههایی را برای اثبات وجود خدا بیان می کنند.

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

راههای اثبات خدا

راه فطرت

برهان نظم

نظریه فرقهای اسلامی

قائلین به عدم روئیت خدا

قائلین به جواز روئیت

مجسمیة

مفوضه

مجبره

پایان

عنوان : اثبات وجود خدا

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

دانلود ادبیات نظری و پیشینه تجربی بازاریابی مبانی نظری و پیشینه تحقیق ​​​​​​​سبک های مقابله با استرس 96 صفحه پروپوزال پیش بینی قیمت طلا با داده کاوی پاورپوینت آشنایی با مبانی مهندسی زلزله مبانی نظری و پیشینه تحقیق سلامت اجتماعی مبتنی ‏بر آموزه های اسلامی و پرخاشگری