👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه خواجه نظام الملک طوسی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه خواجه نظام الملک طوسی

پاورپوینت زندگینامه خواجه نظام الملک طوسی شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

35

حجم

4568/771 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه خواجه نظام الملک طوسی

پاورپوینت زندگینامه خواجه نظام الملک طوسی شامل 35 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ابوعلی حسن پسر علی پسر اسحاق طوسی شناخته شده به خواجه نظام‌الملک طوسی، وزیر نیرومند دو تن از شاهان دوره سلجوقیان در ایران بود. وی نیرومند ترین وزیر در دودمان سلجوقی بود و سلجوقیان نیز در زمان وی به اوج نیرومندی رسیدند. او بیست و نه سال به سیاست درونی و بیرونی سلجوقی سو می‌ داد.

خواجه ‌نظام‌‌ الملک توسی در سال 408 هجری در شهر نوقان طوس در خراسان دیده به جهان گشود. شغل پدرش علی ابن اسحاق، دهقانی بوده و از یاران محمود سبک تکین به شمار می‌آمد. خواجه‌ نظام‌الملک نیز در کودکی به همراه پدر به دهقانی پرداخت و در همان زمان، نزد وی قرآن را ختم کرد و پس از آن پدرش وی را به کسب علم و دانش و آموختن لغت و نحو واداشت.

  و ...

فهرست مطالب

مقدمه

زندگی نامه

دیدگاه و روش کشور داری خواجه نظام‌ الملک

نقش نظام‌ الملک در اقتصاد

آثار خواجه نظام الملک طوسی

القاب خواجه نظام الملک طوسی

ترور خواجه نظام الملک طوسی

آرامگاه خواجه نظام الملک طوسی

پایان

عنوان :  زندگینامه خواجه نظام الملک طوسی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 35

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق شیوه های حل تعارض زناشویی 66 صفحه مبانی نظری و پیشینه تحقیق رابطه آمیخته ترفیع و ارزش ویژه برند 83 صفحه رویکردهای مختلف مدل سازی ارزیابی ریسک حسابرسی پاورپوینت بررسی قواعد تبلیغ در حقوق تجارت الکترونیک پاورپوینت آلودگی هوا چیست