👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تحلیل و بررسی کارخانه آبمیوه آی سو ارومیه

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تحلیل و بررسی کارخانه آبمیوه آی سو ارومیه

كارخانجات توليد كنسانتره آبميوه از محصولات باغات كشور و استان آذربايجان غربي ضمن حفظ نگهداري باغات موجب شده تا زمينه اي براي اشتغال و ارزآوري جديد فراهم آورد به طوريكه از محل صادرات كنسانتره و آبميوه به طور متوسط ساليانه بالغ بر 40 ميليون دلار ارز عايد كشور شود. شركت شهدآب در راستاي سياستهاي كلي دولت مبني بر انجام سرمايه گذاري هاي مورد نياز و به منظور كمك به حل مشكل باغداران در سال 29/2/63 توسط بانك صادرات آذربايجان غربي به صورت سهامي خاص تشكيل شد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

77

حجم

5043/923 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

عنوان: پاورپوینت کارخانه آبمیوه آی سو ارومیه

فرمت فایل: ppt

تعداد اسلاید: 77

•كارخانجات توليد كنسانتره آبميوه از محصولات باغات كشور و استان آذربايجان غربي ضمن حفظ نگهداري باغات موجب شده تا زمينه اي براي اشتغال و ارزآوري جديد فراهم آورد به طوريكه از محل صادرات كنسانتره و آبميوه به طور متوسط ساليانه بالغ بر 40 ميليون دلار ارز عايد كشور شود. شركت شهدآب در راستاي سياستهاي كلي دولت مبني بر انجام سرمايه گذاري هاي مورد نياز و به منظور كمك به حل مشكل باغداران در سال 29/2/63 توسط بانك صادرات آذربايجان غربي به صورت سهامي خاص تشكيل شد.

•و با مشاركت بانكهاي كشاورزي و صادرات ايران با ايجاد كارخانه توليد كنسانتره آبميوه با ظرفيت اسمي سالانه 5000 تن كنسانتره انواع آبميوه در سال 1371 به بهره برداري رسيد و اين شركت با پذيرش سازمان بورس اوراق بهادار به سهامي عام تبديل شد و سهام آن بر بازار بورس عرضه شد به طوري كه در حال حاضر سهام شركت شهدآب قابل معامله در بورس اوراق بهادار مي باشد و به كشورهاي افريقايي، اروپايي، آسيايي و در آمريكاي شمالي صادر مي نمايد.

فهرست مطالب

مقدمه

تاريخچه فعاليت و نوع شركت

فعاليت اصلي شركت

موضوع فعاليت شركت

مركز اصلي شركت

توضيحات كلي راجع به خطوط توليد و گلوگاه هاي توليد

توليد انواع كنسانتره (سيب)

توليد كنسانتره آب انگور

سرمايه شركت

سهامداران شركت

قرارداد

قرارداد وامهاي تامين منابع مادي

تشريح فعاليتهاي اداري و مالي و تشكيلاتي

ظرفيت شركت

نمودار

نمودارروش هاي بازاريابي

ساعات كار پرسنل شركت

حقوق و مزايا

عمده ترين فعاليت هاي واحد فني

عمده ترين فعاليت هاي واحد توليدي

عمده ترين فعاليتهاي واحد مالي، اداري، بازرگاني

استهلاك دارائي هاي ثابت

تسعير ارز

نتيجه گيري و پيشنهاد

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت استراتژی محصول و ارائه محصول جدید در بازاریابی صنعتی جزوه مطالعات انتقادی ارتباطات تاریخ و نظریه در آمریکا نوشته هانو هارت ترجمه دکتر سید محمد دادگران صورخیال در ادبیات فارسی با تاکید بر شاهنامه‌ فردوسی مقاله رشته ادبیات فارسی با عنوان اسطوره، حماسه و ناخودآگاه جمعی مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلال‌هاي يادگيري