👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مجتمع مسکونی هبیتاسیون

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مجتمع مسکونی هبیتاسیون

دانلود فایل پاورپوینت مجتمع مسکونی هبیتاسیون(نمونه حجم در معماری به صورت فرم های خطی)، در حجم 21 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

21

حجم

5966/887 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مجتمع مسکونی هبیتاسیون (نمونه حجم در معماری به صورت فرم های خطی)، در حجم 21 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

طراحی و ساخت این مجموعه که شامل 337 واحد مسکونی در 18 طبقه می باشد.در سال 1945 از طرف وزارت عمران وآبادی فرانسه به منظور اسکان 1600نفر آواره که خانه های خود را در جنگ از دست داده بودند لوکوربوزیه پیشنهاد شد و نهایتأاین ساختمان بتنی در طول 5 سال و منطبق بر سیستم های مدولاری که سال ها بر روی آن ها کار کرده بود ساخته شد .لوکوربوزیه در این پروژه برای نخستین بار این فرصت را یافت تا با آزادی و استقلال کامل ایده های خود را در مورد مسکن احتماعی،سیستم های مدولار و پیش ساختگی و پنج اصل معروف خود به مرحله اجرا در آورد.

او بر این باور بود که مسکن اجتماعی،مجموعه ای است که علاوه بر تامین نیاز مسکن برخی از نیازهای ضروری ساکنین در آن تامین شده باشد به هم دلیل در مجتمع مسکونی مارسی برخی خدمات عمومی نظیر دفتر پست دبستان و مهدکودک برای 150 کودک واحدهای تجاری کلوپ جوانان ، درمانگاه و سالن های ورزشی کوچک نیز لحاظ شده است.

و...

فهرست مطالب:

مشخصات کلی

معرفی معمار

معرفی مجتمع و ویژگیها

ماکت مجتمع

تصاویر فضاهای مجتمع

پلان سایت

پلان ها

پلان و مقطع 2تیپ دوبلکس

فضاهای داخلی واحدهای دوبلکس

این فایل با فرمت پاورپوینت در 21 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل ورد مطالعات مجتمع مسکونی(8 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش امیدواری جزوه درس روابط خارجی ایران تالیف دكتر سید علیرضا ازغندی به صورت پاورپوینت ارائه روشی نوین برای خمکاری فشاری لوله جدار نازک در خمکاری هیدرولیکی اخلاق حرفه ای و حرفه روزنامه نگاری پاورپوینت عشق پاك و زندگي مملو از شادي