👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بررسی رابطه بین روانشناسی و معماری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بررسی رابطه بین روانشناسی و معماری

دانلود پاورپوینت با عنوان بررسی رابطه بین روانشناسی و معماری در قالب pptx، قابل ویرایش و در حجم 17 اسلاید. روانشناسي منزل معماری و دکوراسیون بیشتر از آنکه به بحث چیدمان و نحوه ساخت و ساز بپردازد، به موضوعاتی چون خلق فضاهای زیبا و آرامش بخش، تامین امنیت روحی و روانی افراد و نیز چگونگي تاثیر آن بر روی روحیات و شخصیت افراد مختلف مربوط می شود.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

17

حجم

1660/320 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی رابطه بین روانشناسی و معماری

تعداد اسلاید: 17 اسلاید

قالب بندی: پاورپوینت

قسمتی از متن پاورپوینت:

روانشناسي منزل معماری و دکوراسیون بیشتر از آنکه به بحث چیدمان و نحوه ساخت و ساز بپردازد، به موضوعاتی چون خلق فضاهای زیبا و آرامش بخش، تامین امنیت روحی و روانی افراد و نیز چگونگي تاثیر آن بر روی روحیات و شخصیت افراد مختلف مربوط می شود.

موضوعي كه در معماري بايد به آن توجه ويژه اي داشت، نقش معماري، طراحي به خصوص طراحي داخلي بر روح و روان انسانهايي است كه مي خواهند از ساختمان يا یک محل اسكان استفاده كنند؛ به همين دلیل،رعايت نكات روانشناختي در طراحي ها امر بسيار مهمي است كه نبايد نسبت به آن بي توجه بود. بر اين اساس در حال حاضر بسياري از افراد ، به رشته هاي جديد روانشناسي معماري يا معماري روانشناختي روي آورده اند.

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه ها و انواع سبک های دلبستگی 60 صفحه حسابرسی داخلی مبتنی بر ریسک و نقش آن در مدیریت ریسک بنگاه پاورپوینت تحلیل خوابگاه مدرسه Stowe / معماری MICA پاورپوینت بیمه های عمر و پس انداز پاورپوینت عايق هاي صوتي و حرارتي